Sharp Servisi

Sharp Servisi

Sharp Servisi

Buzdolabı soğutma sistemine sahip Sharp Buzdolabı Servisi, gıdaların daha uzun süre taze kalmasına yardımcı olur. Yüksek enerji tasarruflu Sharp Buzdolabı Servisi, geliştirilmiş yapısal tasarımı, yeni kompresörü ve elektronik kontrol özelliği sayesinde, çeşitli ülkelerde enerji verimliliği listesinin en başındadır. Bu nedenle, daha az çevresel etki ve daha az elektrik tüketir.

Sharp Buzdolabı Servisi

Hibrit soğutma sistemi aşırı soğutmayı ve aşırı kuruluğu önler. Soğutulmuş hava, dolaylı bir soğutma sağlamak için buzdolabının arkasından gelir ve yiyecekleri taze tutmaya yardımcı olur. Plasmacluster iyonları havadaki küf sporlarını havaya uçurur. Bu pozitif ve negatif iyonlar ayrıca kalıpların yayılmasından kaynaklanan kötü kokuyu da azaltır. Sharp Buzdolabı Servisi Farklı tasarımlarla mutfak tasarımını ve yaşam ihtiyaçlarını karşılıyor.

Sharp Buzdolapları Garanti Şartları ve Kapsamı Firmamız, üretim hatalarına bağlı olarak oluşabilecek arızalara karşı belirtilen şartlar ve süreler için belirtilen niteliklere sahiptir. Garanti sözleşmesini yapan kişi bu sözleşmenin şartlarını kabul etmiş sayılır.

Bu belge Sharp’ın iki kapılı ve dört kapılı buzdolapları için geçerlidir.
Ek garanti, cihazlarımıza verilen 3 yıllık garanti süresinin bitiminden itibaren 4 yıllık ek bir süreyi kapsamaktadır.
Tüm parçalar dahil olmak üzere cihazınızın tüm parçaları, şirketimizin garantisi altındadır.

Sharp Servisi

Sharp buzdolapları Türkiye nin bir teknisyen Teknosa koruması altında satılmaktadır. Sharp, soğutma, profesyonel uzman kadrosu ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Sharp Buzdolabı Servisi, farklı modeller, sessiz çalışma ve geniş iç hacim ile ihtiyaçlarınızı karşılar. Uygun fiyatlara, cazip ödeme seçeneklerine ve 12 aya kadar taksit yapabilirsiniz. Web sitemizde bulunan buz dolaplarını sipariş edebilir veya 0216 469 34 35 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sharp Buzdolabı Servisleri

Üstün Japon teknolojisinin göz kamaştırıcı zarafeti, geliştirilmiş yapısal tasarımı, elektronik kontrolü ve yeni kompresörü sayesinde Sharp buzdolapları, çeşitli ülkelerde enerji verimliliği oranlarının en üst sıralarında yer almaktadır.

Karma soğutma sistemi, yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasını sağlar. Hibrid soğutma sistemi aşırı kuruluk, aşırı soğutma ve üniform olmayan soğutmayı önler. Soğutulan hava dolaylı soğutmayı sağlamak için buzdolabının arkasından gelir ve yiyeceklerinizi taze tutmanıza yardımcı olur.

Plasmacluster iyonları ile havadaki küf sporlarını ortadan kaldırır. Bu pozitif ve negatif iyonlar ayrıca kalıpların yayılmasından kaynaklanan kötü kokuyu da azaltır. Bu, buzdolabınızdaki yiyeceklerin daha uzun süre taze kaldığı anlamına gelir.

Çevreye duyarlı olan Sharp Servis Buzdolapları, Montreal Protokolüne göre ozon-zararlı CFC gazları kullanmamaktadır.

Daha fazla bilgi için ürünlerimizin teknik özelliklerini kontrol edebilir veya 0216 469 34 35 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Leave a Reply