İrsaliye

İrsaliye Her türlü matbaa hizmetlerini gerçekleştirilebilmesi için kurulan firmamız, yeni teknolojiye uygun olarak basılı ürünlerin üretimini yapmaktadır. Firmaların ihtiyaçları olan her türlü, broşür, kimlik, katalog, davetiye, makbuz gibi hizmetleri uzman ekiplerimiz ile yılın her döneminde sunuyoruz. Firmaların en çok talep ettikleri ürünler arasında, irsaliye yer almaktadır. Firmalara özel istenilen, taslakta ve firma bilgileri ile hazırlıyor, istedikleri sayıda basımını gerçekleştirerek kısa sürede teslim ediyoruz.

Form Türleri

Güvenilir matbaa hizmetleri sunan bir firma olarak, şirketlerin ihtiyaçları olabilecek tüm form türlerini profesyonel ekiplerimiz ile hazırlıyoruz. Form türleri, tahsilat makbuzu, fatura, sipariş formu, makbuz, adisyon, sevk irsaliyesi gibi çeşitlerden oluşmaktadır. İrsaliye İstanbul ve tüm şehirlerdeki firmalar için hazırlanmaktadır. Türkiye’nin her yerinden firmamıza ulaşan müşterilerimize talep ettikleri tüm ürünleri hemen hazırlıyor ve kısa sürede teslim ediyoruz.

İrsaliye Matbaa

Ürünlerimiz arasında şunlar yer alıyor;

  • Kiralama sözleşme formu,
  • Baskılı pencereli zarf,
  • Baskılı torba zarf,
  • Baskılı notluk,
  • Baskılı kalem,
  • Tahsilat makbuzu,
  • Cepli dosya,
  • Fatura çeşitleri,
  • Alanında uzman personelimiz ile firmalara göre tasarımlarımızı oluşturuyor ve firmanın onayı ile üretime hemen başlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Matbaa sektörünün öncü kuruluşu olarak, müşterilerimizden gelen her türlü talebi karşılamaya çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz işler arasında, kartvizit türlerinin tamamını hazırlama, broşür hazırlama, katalog hazırlama, davetiye, kaşe, magnet vb. gibi tüm basılı ürünler yer alıyor.

Firmalar, günlük işlerinde kullandıkları, fatura türleri ve kartvizit çeşitleri ile yılın belirli dönemleri için ihtiyaç duydukları promosyon ürünlerinin siparişlerini hemen iletebilir ve kısa sürede üretilmesini sağlayabilirler. Firmaların ürün sevki için ihtiyaç duydukları irsaliyeleri istenilen sayıda hızlı bir şekilde hazırlıyoruz.

Sipariş Oluşturma

Firmamız hizmetlerinden faydalanmak ve sipariş oluşturabilmek için sitemize üyelik oluşturmalısınız. Sultanbeyli Matbaa Üye olabilmek için sitemizin ana sayfasın üst köşesindeki, “hesabım” bölümünü ve buradaki üye ol butonunu seçmelisiniz. Üyelik formunu doldurarak hemen üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üyelik hesabınız üzerinden, alışveriş listesi oluşturabilir, vermiş olduğunuz siparişleri takip edebilir, indirimli hizmetlerimizi görebilirsiniz. Sevk irsaliyeleri için her zaman siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ürün İadesi

Firmamızdan satın aldığınız ürünler ile ilgili her türle teknik desteği veriyoruz. Satın almış olduğunuz ürünler için karşılaştığınız sorunlara çözüm bulamadığınızda, ürün iade hakkını kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürün iade formunu eksiksiz olarak doldurmalı ve ürünleri ambalajında firmamıza geri göndermelisiniz.

Ürün iade nedeninizi bildirmenizi istiyoruz. İade durumuna göre ürünün değiştirilmesi ya da ücretinin iade edilmesini sağlıyoruz. İrsaliye Sevk irsaliyelerinde oluşabilecek olan basım hatalarını hemen gideriyor, sizlerin talep ettiği şekli ile yeniden hazırlayarak gecikme olmadan sizlere gönderiyoruz.

Leave a Reply