En İyi 10 Sohbet Sitesi

Sohbet Nedir?  Sohbet; iki ve ya daha fazla kişinin yüz yüze ya da telefon aracılığıyla belli bir konu hakkında iletişim kurmasıdır. Sohbetin süresi yakınlık derecesine göre değişir. Mesela annemizle yaptığımız En İyi 10 Sohbet Sitesi sohbetin süresi kayınvalidemizle yaptığımız sohbet süresinden daha uzun olur. Ya da çok samimi bir arkadaşımızla yaptığımız sohbet süresi yakınlık derecesi daha az olan arkadaşımızla yaptığımız süreden daha uzun olur. Kişiden kişiye ne hakkında ne kadar sohbet edeceğimiz değişir.

En İyi 10 Sohbet Sitesi

Sohbet siteleri ise; arkadaşlık kurmak amacıyla internet aracılığıyla açılmış, kurulmuş kişilerin sohbet odalarına bağlanıp birbirleriyle yaptıkları sohbetlerdir. Bu siteler de birbirini tanımayan iki insan konuşmaya ve tanışmaya başlar. Bazen iki kişi değil de topluca sohbet edilir. En İyi 10 Sohbet Sitesi İnsanlar birbirleriyle tanışır. Kendilerini anlatır. Birçoğu dertleşir. Hatta bazen sohbet sitelerinde tanışıp evlenen insanlar bile olur. Daha çok yalnız olan kişiler, depresyonda olan kişiler, boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler ve aşk yaşamak isteyenler sohbet sitelerine girerler. Bazı sınır çizgileri aşılmadığı sürece sosyallik açısından güzel bir şeydir. Kendinizi fazla kaptırmak da hem boş zamanınızı harcamaya hem de gereksiz yere kalabalığa zihinsel yorgunluğa neden olur. Sohbet sitelerine genelde öneri üzerine girilir. Tanıdığımız bir kişi ve ya arkadaş vasıtasıyla olur.

Sohbet Siteleri

Mutlaka sizin de çevrenizde bu sohbet siteleri aracılığıyla bir sürü kişiyle tanışmış, görüşmüş, bazen kısa, bazen de uzun ilişkileri olmuş olanlar vardır. Ne kadar doğru orası bilinmez ama bu durumu yaşayanlar mutlaka vardır. Ama çoğunluğu gönül eğlendirmek, zaman geçirmek için ciddiyetsiz ilişkilerdir. En İyi 10 Sohbet Sitesi Bu yüzden sohbet sitelerine çok fazla güvenmeyin. Her türlü kişisel bilgilerinizi de kimseyle paylaşmayın.

 En İyi Sohbet Siteleri Listesi

 1) Tango

 2) Bado

 3) Facebook

 4) Whatsap

 5) Bip

 6) yonja.com

 7) hocam.com

 8) pembe panjur.com

 9) gayet.net

 10) istanbul.net

 11) siberalem.com

Leave a Reply