Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi ile yaşadıklarım, Selam dostlar başından geçen bir olayı anlatmak istiyorum geçen sabah bulaşıkları mı yıkamak için makineyi doldurdum makineden garip garip sesler geliyordu. Başlamıyor ve içine attığın Bulaşıkları yıkamak için program cihazını çevirdiğimde dönmüyordu. Anladığım kadarı ile mekanik program cihazında bir sorun olduğunu düşünüyordum. Bunun ne olduğunu algılayamadım internetten teknik servis arayışına kapıldım.

Güvenilir Beyaz Eşya Servisi

Birçok firma Google’da reklamlar veriyor bazıları YouTube reklamı bazıları ise normal organiklerde sıralanarak müşteri alıyorlardı. Beyaz Eşya Servisi ararken. Kime nasıl güveneceğim konusunda oldukça karamsar bir şekilde internetten aradım birkaç firma ile görüştüm. İçlerinde en güvenilir ve işi net bir şekilde bildiği ortada olan bir şirket servis Asia ile tanıştım. Bu firma işi ne kadar düzgün yaptığını ve işi yapamayacaklarını da da bizden para almayacaklarını açık açık söylediler.

Hızlı ve Ekonomik Beyaz Eşya Onarımı

Ben de Dedim telefonun bakın ses kaydı yapıyor olur ya böyle bir sıkıntı olursa bunu kanıt olarak kullanırım sizin söylediğiniz doğru mu Ben şimdi size servis talebi bıraktığım zaman geldiğinizde benden servis ücreti adı altında ücret talep etmeyeceksiniz değil mi dedim Evet efendim TL talep etmeyeceğiz dediler Sadece ürünü tamir ederlerse ve benim bu fiyatı Kabul ettiğim takdirde ücret alacaklarını söylediler.

Oldukça güvenilir ve işi iyi bilen bir firma olduğunu varsayarak internet ten bulduğum Bu servis şirketinin 0216 469 34 35 numaralı çağrı merkezinden. Mevlüt usta ile görüştüm gelen. Usta işi düzgün bir şekilde yaptı teknik personelin ismi de son erdi sanırsam oldukça kaliteli ve işi iyi bildiği aşikardı ürünü tamir edip sorunsuzca bana teslim ettiler. Bunun için kendilerini oldukça minnettarım ve çok teşekkür ediyorum, Ha bu arada söylemeden geçemeyeceğim bulaşık makinesinin program cihazını revize ettiklerini söylediler. Sadece benden talep ettikleri ücret 180 TL idi Beyaz Eşya Servisi inşallah böyle esnaflar sürekli bu sektörde varlığını kaybetmez

Bir cevap yazın