Ataşehir SEO Ajansı

Ataşehir SEO Ajansı

SEO uzmanları, BT, pazarlama, müşteri hizmetleri, analiz ve satış dahil olmak üzere şirketinizin birçok farklı departmanı ile etkileşim kurmak zorunda. Onunla, şirketin etkilenen tüm çalışanları ile müşteriler arasında iyi bir işbirliği olması çok önemlidir. Fishkin, “SEO uzmanının kişiliği, bütünlüğü ve iletişim şekli sadece şirketle eşleşmelidir, aksi takdirde tüm proje son derece zor bir girişim olacaktır.”

 Mükemmel seo iletişim becerileri

İletişim yolundan bahsetmişken: Bir SEO uzmanı neden bir web sitesinde hangi değişikliğin yapılması gerektiğini net ve net bir şekilde iletişim kurabilmelidir. Pratt, “Herkesin anlayacağı şekilde” diyor. “SEO uzmanları gerekli tüm adımları kendi başlarına yapamazlar. Bu nedenle, hangi değişikliklerin gerekli olduğunu dahil eden herkese açıkça belirtmek zorundalar. Özellikle BT ekibi ve C-Level ekibi.”

Etkinlik tutkusu

Fishkin, işlerini hızlı ve verimli bir şekilde yapmak isteyen seo uzmanlarının genellikle ideal danışman olduğunu söylüyor. “İyi SEO uzmanları zorlukların üstesinden gelmek ve tıkanmaları önlemek için yollar bulurlar. Tabii ki, şirket ilerleme ve değişikliklere izin vermek ve onları engellemek için hazır olmalıdır etkilemek için.”

Firefox eklentisi: SeoQuake sizi arama motoru optimizasyonu merakında destekliyor

Uzmanlık kesinlikle bir SEO uzmanının en önemli özelliklerinden biri olsa da, merak da temel direklerden biridir. “Tüm Google tarayıcılarının IP adreslerine sahip bir SEO uzmanı bulmak içinBilmek harika, “diye açıklıyor Fishkin.” Ancak, son derece ilgi çekici ve meraklı ve her zaman tarayıcıların nasıl çalıştığını analiz eden birini bulmak daha da iyidir. Genellikle uzmanlığı sadece ezici olan SEO uzmanlarıyla uğraştım. Ancak kariyerinin bir noktasında, maksimum bilgi miktarına ulaşıldı. Büyümeyi bıraktı. Bu nedenle, bilgi açlığı uzun süredir ölmüş olan gri saçlı bir gazi yerine öğrenmeye hevesli genç, taze zihinlere tavsiye ediyorum. “

Yorum Bırakın