Clash of Clans for iPhone/iPadZafer için klan Kurşun! Klanlar çatışması destansı bir savaş strateji oyunudur. Sizin köy inşa, çevrimiçi diğer oyuncuların binlerce asker ve savaş tren!

LÜTFEN DİKKAT! Klanlar çatışması oynamak için tamamen ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek para için satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak için wan’t yoksa, cihazınızın ayarlarında in-app alımları devre dışı bırakın.

★ ★ ★ ★ ★ “Bu oyun olağanüstü”

★ ★ ★ ★ ★ “eğlenceli ve stratejik olduğunu oynamak için bir oyun arıyorsanız olsaydı bu orada başka bir oyun daha iyidir”

Klanlar çatışması stratejik planlama ve rekabetçi hızlı tempolu mücadele bir bağımlılık karışımıdır. Barbarlar, Savaş Wizards, Dragons ve diğer güçlü savaşçı bir ordu. Oyuncu bir klan katılın ve saflarını üzerinden yükselmeye veya Realm mülkiyeti itiraz için kendi Klan oluşturun.Goblinler geri sürüş sadece ilk adımdır – macera klanınıza tüm diğerleri üzerinde egemendir kadar bitmedi!

= ÖZELLİKLER =
OYNAMAK İÇİN ✔ Ücretsiz
✔ bir yenilmez kale içine köy oluşturun
✔ dünya çapında oyuncular ile Savaş ve Zafer Puan almak
✔ nihai Klan oluşturmak için diğer oyuncularla birlikte tarihi
Yükseltmeleri çok düzeyde ile ✔ 10 benzersiz birimleri
✔ Toplar, Towers, Harçlar, bombalar, Tuzaklar ve Duvarlar ile köy savun
Bölge üzerinden destansı bir kampanya Goblin Kral karşı ✔ Mücadele

addtocart button01 r1 c1 Clash of Clans for iPhone/iPad

Bir önceki yazımız olan Smurfs' Village for iPhone/iPad başlıklı makalemizde /iPa, for ve iPhone hakkında bilgiler verilmektedir.

Kırık Linkler için lütfen yorum yapınız.

Benzer Yazılar

Bug Heroes 2 for iPhone/iPad

Sen yokken her gün , kılıç , silah , ve sayaçları üzerinde zırh öfkeleniyor bir epik savaş , sizin katlarda ve bahçesinde …Bug Heroesdünyasına girin ! Blok Kalesi ve Heroes & Kaleleryaratıcıları hızlı tempolu aksiyon , strateji ve savunma oyun karıştırma yeni bir macera, geliyor ! 25 benzersiz kahramanlar ana – Waterbug korsan wielding bir...

Minecraft – Pocket Edition iPhone/iPad için

Son güncelleme, işçiliği, sandıklar, sürüngen ve yatak içerir! inşa, onu düşünün. Minecraft ile halindeyken dünyalar yaratmak – Pocket Edition Minecraft – Pocket Edition halindeyken oluşturmanıza olanak verir. Seyahat gibi, arkadaşlarınızla, videoyla sohbete başyapıtlarından oluşturmak parkta oturup blokları kullanın, olasılıklar sınırsız. Bilgisayarınızın sınırlarının ötesine taşıyın ve gittiğiniz her yerde Minecraft oynamak. * hazırlama * Tesadüf dünyalar...
Makale'ye Yorum Yapın

FACEBOOK TAKİP EDİN