Clash of Clans for iPhone/iPadZafer için klan Kurşun! Klanlar çatışması destansı bir savaş strateji oyunudur. Sizin köy inşa, çevrimiçi diğer oyuncuların binlerce asker ve savaş tren!

LÜTFEN DİKKAT! Klanlar çatışması oynamak için tamamen ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri de gerçek para için satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak için wan’t yoksa, cihazınızın ayarlarında in-app alımları devre dışı bırakın.

★ ★ ★ ★ ★ “Bu oyun olağanüstü”

★ ★ ★ ★ ★ “eğlenceli ve stratejik olduğunu oynamak için bir oyun arıyorsanız olsaydı bu orada başka bir oyun daha iyidir”

Klanlar çatışması stratejik planlama ve rekabetçi hızlı tempolu mücadele bir bağımlılık karışımıdır. Barbarlar, Savaş Wizards, Dragons ve diğer güçlü savaşçı bir ordu. Oyuncu bir klan katılın ve saflarını üzerinden yükselmeye veya Realm mülkiyeti itiraz için kendi Klan oluşturun.Goblinler geri sürüş sadece ilk adımdır – macera klanınıza tüm diğerleri üzerinde egemendir kadar bitmedi!

= ÖZELLİKLER =
OYNAMAK İÇİN ✔ Ücretsiz
✔ bir yenilmez kale içine köy oluşturun
✔ dünya çapında oyuncular ile Savaş ve Zafer Puan almak
✔ nihai Klan oluşturmak için diğer oyuncularla birlikte tarihi
Yükseltmeleri çok düzeyde ile ✔ 10 benzersiz birimleri
✔ Toplar, Towers, Harçlar, bombalar, Tuzaklar ve Duvarlar ile köy savun
Bölge üzerinden destansı bir kampanya Goblin Kral karşı ✔ Mücadele

indirme butonu

Bir önceki yazımız olan Smurfs' Village for iPhone/iPad başlıklı makalemizde /iPa, for ve iPhone hakkında bilgiler verilmektedir.

Rar şifresi:http:www.appbox.gen.tr

Kırık Linkler için lütfen yorum yapınız.

Benzer Yazılar

Gone Fishing iPhone/iPad

Gone Fishing” – blockbuster balıkçı oyun dünya çapında 14 milyondan fazla kişi tarafından oynanır. Şimdi iyi balıkçılık simülatörü yükleyin ve tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz! Gölün yüzeyinde ışık dalgaların, hışırtısı sazlık, yakalamak bir ağız sulandırıcı sevindirdi – ne iyi bir balıkçılık daha iyi ne olabilir? Oyuncuların ve heyecan verici maceralar binlerce katılın! Özellikler: – Heyecan verici bir...

Gods VS Humans: Protect your Kingdom iPhone/iPad

Gökleri korumak ve insanlar tarafından saygı! İnsanlar Tanrıların Krallığı ulaşmak için bir kule inşa ediyoruz! Kendi girişimleri bozmak için bu tanrı birini somutlaştırmak. Hayatta kalma onların özveri bağlıdır çünkü Ama, özel güçleri ile onları öldürmek için dikkatli olun! Mısırlı büyük Nordic, Greko-Romen ve Japon medeniyetler eğlenceli bir evreni ve sevimli karakterleri keşfedin. 20 antik Tanrılar...
Makale'ye Yorum Yapın

FACEBOOK TAKİP EDİN